Політика конфіденційності та Згода з розсилкою та наша відповідальністьВаша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб ваша робота в Інтернеті по можливості була максимально приємною та корисною, і ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів та можливостей, які пропонує Інтернет.Ваша особиста інформація, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час), переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам, які дані збираються на сайті
При добровільній реєстрації на отримання розсилки або на участь в онлайн заходах ви надсилаєте своє Ім'я, E-mail та Телефон через форму реєстрації.
З якою метою збираються ці дані
Ваши имя и e-mail не передаются третьим лицам, ни при каких условиях кроме случаев, связанных с исполнением требований законодательства. Ваше имя, e-mail и телефон хранятся на защищенных серверах сервиса smartresponder.ru и используются в соответствии с его политикой конфиденциальности.
Ви можете відмовитись від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, клацнувши на посилання для відписки, присутнє у кожному листі.Як ці дані використовуються
На сайті та його піддоменах можуть використовуватися кукі (Cookies) та дані про відвідувачів сервісу Google Analytics та Yandex Метрикою.
За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.
Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли cookie або сповіщав про надсилання цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції та послуги не зможуть працювати належним чином.
Як ці дані захищаютьсяДля захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні засоби безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет.Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норми та інструкції.
Тим не менш, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити вашу особисту інформацію, ви також повинні вживати заходів, щоб захистити її.
Ми настійно рекомендуємо вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобіжать незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.
Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати листа на e-mail:moc.liamg%402102golohysp
Заповнюючи форму на нашому сайті – ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтесь з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані у таких випадках:З вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про вас третім сторонам наша Компанія зобов'язується отримати явну згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс із третьою стороною, тоді ми попросимо у вас дозвіл на спільне використання вашої особистої інформації з третьою стороною.Компаніям, що працюють від нашої особи: Ми співпрацюємо з іншими компаніями, що виконують від нашої особи функції бізнес-підтримки, у зв'язку з чим ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки для надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам у ситуаціях, відмінних від випадків, коли це спричинено необхідністю надання обумовлених послуг. Приклади функцій бізнес-підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів та бонусів, проведення опитувань серед клієнтів та управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену не персоніфіковану інформацію під час вибору постачальників послуг.
Дочірнім та спільним підприємствам: Під дочірнім чи спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить Компанії. При передачі вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам у маркетингових цілях і не використовувати вашу інформацію будь-яким шляхом, що суперечить вашому вибору. Якщо ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не передаватимемо вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.На спільно позиціонованих або партнерських сторінках: Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції та заходи щодо просування товару на сторінках нашого сайту, що спільно позиціонуються. За запитом анкетних даних на таких сторінках ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану вами інформацію згідно з власним повідомленням про конфіденційність, з яким ви можете ознайомитись перед наданням інформації про себе.
При передачі контролю над підприємством: Наша Компанія залишає за собою право передавати ваші анкетні дані у зв'язку з повним або частковим продажем або трансфертом нашого підприємства або його активів. При продажу чи трансферті бізнесу наша компанія надасть вам можливість відмовитись від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати вам послуги чи продукти, які раніше надавали наші компанії.
Правоохоронним органам: Наша Компанія може без вашої на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам з будь-якої з таких причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або ухвал суду; участь у урядових розслідуваннях; допомога у запобіганні шахрайству; а також зміцнення чи захист прав Компанії чи її дочірніх підприємств.
Вся особиста інформація, яка передана вами для реєстрації на нашому сайті, може бути будь-якої миті змінена або повністю видалена з нашої бази на ваш запит. Для цього вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену у спеціальному розділі нашого сайту.
Якщо ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити будь-якої миті за допомогою спеціального посилання, яке розміщується в кінці кожного листа.

Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати листа на e-mail: moc.liamg%402102golohysp